Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Koszt wysyłki od: 22.60 PLN

Zjazd linowy z siedziskiem

Place zabaw są nieodłącznym elementem w większości miast i stanowią bardzo popularne miejsce wśród dzieci.

Codziennie korzystają z nich nawet setki maluchów. Chociaż na wielu z nich można znaleźć rozmaite urządzenia, od lat jednym z najpopularniejszych i najbardziej obleganych jest zjazd linowy.

Dlatego też posiadamy w ofercie odpowiedni zjazd linowy z siedziskiem na publiczny plac zabaw, która spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewni dzieciom świetną rozrywkę.

Oferowany przez nas zjazd linowy posiada w zestawie stalową linę, gumowe siedzisko (typu kwiatek), trolej ze stali nierdzewnej, uchwyt, hamulec sprężynowy, urządzenie napinające kable oraz urządzenie podtrzymujące kable. Sprawdzi się idealnie na wszelkich placach zabaw, jako jedna z atrakcji dla dzieci.

System ochronny:
Podkład cynkowy + malowanie proszkowe
Zgodność z normą:
PN-EN 1176
Maksymalne obciążenie:
Przy użyciu siedziska: 130 kg
Przy użyciu uchwytu: 69,50 kg
Konstrukcja urządzenia:
Górne belki wykonane z profilu 100x100x3 o długości 2000 mm.
Konstrukcja końcowa - nogi wykonane z profilu 80x80x3 o długości 3850 mm.
Konstrukcja startowa - nogi wykonane z profilu 80x80x3 o długości 4350 mm.